MPSZOK

MPSZOK

Przetargi

Przetargi

Stanowiska Delegatury Zabrze i Ogrodów

Stanowiska Delegatury Zabrze i Ogrodów z Zabrza

Galeria Losowe

Informator

Informator działkowca

Stanowisko Delegatury - Prawo Budowlane

Stanowisko Delegatury - Prawo Budowlane

ROD Górnik sprzątanie świataDrukuj

  • 03 06 2019
  • 435 czytań

ROD Górnik sprzątanie świata.

Zgodnie z uchwałą Zarządu ROD Górnik dn 1.06 -  2.06.2019 przeprowadzał akcje 'Czyszczenie świata' mająca na celu poprawienie wizerunku otoczenia w okolicy parcelu przy przy ul. Kopalnianej. Ochotnicy przychodzili z własnym sprzętem, grabiami oraz chęciami do pracy. 

Na świeżo wyczyszczonym placu przed ROD Górnik odbył się grill a zmęczeni pracą działkowcy zostali poczęstowani zimnymi napojami oraz kiełbaską.

Galeria

ROD Zacisze Dzień Dziecka po ŚląskuDrukuj

  • 03 06 2019
  • 318 czytań

Dzień Dziecka po Śląsku.

Zarząd ROD Zacisze w Zabrzu zorganizował na terenie działek Dzień dziecka po Śląsku.

Podziękowanie dla Rady Dzielnicy Helenka, która wspomogła finansowo festyn dla dzieci jak również dla Straży miejskiej z Zabrza za uczestnictwo i znakowanie rowerów.

Dla dzieci przygotowano wiele konkursów i zabaw z cennymi nagrodami, rozdano okolicznościowe dyplomy. Dla wszystkich dzieci nie zabrakło słodyczy. Dzieci mogły skorzystać z darmowej przejażdżki końmi, które użyczył Klub Jeździecki Maciejówka MOSiR Zabrze. Do kupienia była wata cukrowa i balony. Darmowy pokaz robienia zwierząt z balonów. Darmowe malowanie twarzy i foto budka.

Zarząd ROD Zacisze dziękuje wszystkim działkowcom za aktywne uczestnictwo w festynie z okazji Dnia Dziecka.

Galeria

Dzień Dziecka ROD GórnikDrukuj

  • 03 06 2019
  • 352 czytań

Dnia 1.06 od godziny 13:00 ROD Górnik świętował dzień dziecka. Zarząd ROD przygotował konkursy, zabawy dla dzieci oraz skromny upominek dla pociech i rodziców. Przybyło ok 40 dzieci naszych działkowiczów, przybywali z rodzicami oraz dziadkami. Impreza trwała do 18:00. 

Dzieci zabawiał duet animatorów, atrakcjami były tańce z 'Minionkiem', malowanie twarzy, robienie baniek mydlanych oraz konkursy z nagrodami.

 Galeria

ROD Zacisze i Dzień Dziecka z Klubem Jeździeckim Maciejówka MOSiR ZabrzeDrukuj

  • 02 06 2019
  • 367 czytań

Dzień Dziecka z Klubem Jeździeckim Maciejówka MOSiR Zabrze.

Zarząd ROD Zacisze wspomógł w przygotowaniu dnia dziecka w Klubie Jeździeckim Maciejówka MOSiR Zabrze. Główną atrakcją były zawody kucykowe dla dzieci jak i dorosłych nie zabrakło darmowych przejazdów bryczką i na koniach. Dla dzieci zorganizowano dużo zabaw i atrakcji m.in. dmuchańce, szkoła klaunów oczywiście nie zabrakło słodyczy.

Galeria1 i Gareria2

Szkolenie skarbników 30.05.2019Drukuj

  • 01 06 2019
  • 434 czytań

 

Naradę otworzył Kierownik Delegatury PZD Pan Leszek Bucki, który przywitał wszystkich zebranych prezesów oraz skarbników ROD. W spotkaniu wzięła udział także Księgowa OFK Pani Teresa Dziemba.

Kierownik poinformował wszystkich zebranych o terminie organizacji Rejonowej Konferencji Przedzjazdowej, która odbędzie się 15.06.2019 r. o godz. 10.00 w Zabrzu. Stosowne zaproszenia zostały wysłane pocztą.

Zostały złożone do Okręgu Śląskiego wnioski inwestycyjne przez ogrody. Poprawność ...

271,042 unikalne wizyty