ROD Malina - Ogrodzenie zewnętrzne.
Zarząd ROD „Malina” w Zabrzu zwraca się z prośbą o przedstawienie szczegółowej oferty cenowej na BUDOWĘ OGRODZENIA ZEWNĘTRZNEGO na terenie naszego ogrodu w rejonie ulicy Rogoźnickiej w Zabrzu.
Data dodania: 02.06.22 Wizyt: 13
ROD Mostostal - Utwardzeniu alei głównej
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na „Utwardzeniu alei głównej” na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Mostostal” w Zabrzu”, Zarząd ogrodu ogłasza przetarg na realizację ww. robót na terenie ROD”.

Przedmiot zamówienia:
Celem zamówienia jest wykonanie utwardzenia alei głównej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Mostostal” w Zabrzu przy rozmiarze prac na ok. 900 m2

Osoba udzielająca informacji na temat zadania oraz lokalizacji na terenie ogrodu:
Daniel Salwierak nr tel. 720 636 946
Data dodania: 26.05.22 Wizyt: 22
ROD Zacisze - Utwardzenie alei ogrodowych
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na „Utwardzenie alei ogrodowych” na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Zacisze” w Zabrzu, Zarząd ogrodu ogłasza przetarg na realizację ww. robót wykonawczych na terenie ROD”.

Celem zamówienia jest wykonanie modernizacji i odnowy alei ogrodowej przy głównej bramie i świetlicy na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Zacisze” w Zabrzu przy rozmiarze prac na ok. 240 m2 kostki brukowej razem z odwodnieniem i krawężnikami.

Termin zgłaszania ofert przetargowych do dnia 28.05.2022 r.
Osoba udzielająca informacji na temat zadania oraz lokalizacji na terenie ogrodu:
Ireneusz Kędzierski nr tel. 515 250 386
Data dodania: 22.05.22 Wizyt: 71
ROD 1000-lecie - remont dachu budynku świetlicy
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na „remont dachu budynku świetlicy na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „1000-lecie” w Zabrzu”, Zarząd ogrodu ogłasza przetarg na realizację ww. robót wykonawczych na terenie ROD.
Data dodania: 18.05.22 Wizyt: 26
ROD Nasza Palma - drenaż odwadniający
Zarząd ROD Nasza Palma rozpisuje przetarg na realizacje zadania budowlanego polegającego na wykonanie drenażu odwadniającego na terenie ROD Nasza Palma w Zabrzu
Przedmiotem przetargu jest wykonanie drenażu odwadniającego na niektórych alejach ogrodu w miejscach najbardziej zalewanych w czasie opadów deszczu w ROD Nasza Palma w Zabrzu zgodnie z projektem w zakresie określonym w treści ogłoszenia.
Data dodania: 13.05.22 Wizyt: 54
ROD Przyszłość - Modernizacja i odnowa alei ogrodowych
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na „Modernizacja i odnowa alei ogrodowych (al. Zielona i al. Lipowa) na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Przyszłość” w Zabrzu”, Zarząd ogrodu ogłasza przetarg na realizację ww. robót wykonawczych na terenie ROD”.
Data dodania: 06.05.22 Wizyt: 59
ROD Nasza Palma - ZMIANA SPOSOBU OGRZEWANIA DOMU DZIAŁKOWCA
W związku z zamiarem wymiany pieca węglowego na system ekologicznego ogrzewania poprzez pompę ciepła oraz
klimatyzatory ROD Nasza Palma ogłasza przetarg ofertowy na wykonanie tego zadania.
Data dodania: 16.04.22 Wizyt: 40
ROD Szarotka - budowa ogrodzenia zewnętrznego betonowego
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na budowie ogrodzenia zewnętrznego, Rodzinny Ogród Działkowy „Szarotka” w Zabrzu ogłasza konkurs ofert na realizację robót wykonawczych związanych z budową ogrodzenia na terenie naszego ogrodu w rejonie ulicy Mikulczyckiej.
Przedmiotem konkursu ofert jest wykonanie robót polegających na budowie kompletnego ogrodzenia zewnętrznego betonowego w ROD „Szarotka” w Zabrzu zgodnie z zakresem obejmującym wykonanie ogrodzenia na długości do 230 mb, furtki oraz bramy przesuwnej z napędem.
Data dodania: 13.04.22 Wizyt: 49
ROD Przyszłość - Wymiana Dachu
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na „Wymianie dachu wraz z konstrukcją nad salą główną budynku świetlicy na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Przyszłość” w Zabrzu”, Zarząd ogrodu ogłasza przetarg na realizację ww. robót wykonawczych na terenie ROD.
Data dodania: 25.03.22 Wizyt: 54
ROD Górnik - budowa pomieszczenia gospodarczego
ROD Górnik - budowa pomieszczenia gospodarczego
Data dodania: 25.02.22 Wizyt: 44
ROD Górnik - remontu domu działkowca.
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na Budowa Domu Działkowca ROD Górnik ogłasza przetarg na realizację robót wykonawczych na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego.
Data dodania: 13.01.22 Wizyt: 165