ROD "Biała Róża" w Zabrzu - oczyszczenie stawu
Biorąc pod uwagę dodatkowe pytania potencjalnych oferentów i czas potrzebny na analizę i skonkretyzowanie ofert niniejszym przesuwamy termin składania ofert na dzień 24. Listopada 2022 r.

Pozostałe warunki przedstawione w poprzednim ogłoszeniu pozostają bez zmian.
W związku z przygotowywaniem projektu inwestycyjnego finansowanego ze środków funduszy europejskich - z Funduszu Spójności, z Programu Infrastruktura i Środowisko, niniejszym zapraszamy wszystkich potencjalnych wykonawców do składania ofert na oczyszczenie stawu (zbiornika retencyjnego) znajdującego się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych ROD „Biała Róża” w Zabrzu.
Data dodania: 02.11.22 Wizyt: 122
ROD Nasza Palma - budowa ogrodzenia
ROD „Nasza Palma” - budowa ogrodzenia zewnętrznego betonowego, trzy bramy wjazdowe z furtkami oraz trzy furtki

Zaproszenie do złożenia ofert

W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na budowie ogrodzenia zewnętrznego, Rodzinny Ogród Działkowy „Nasza Palma” w Zabrzu ogłasza konkurs ofert na realizację robót wykonawczych związanych z budową ogrodzenia na terenie naszego ogrodu w rejonie ulicy Webera, Opawska.
Data dodania: 19.09.22 Wizyt: 82
ROD Szarotka - Utwardzenie alei ogrodowych
W związku z zamiarem realizacji zadania pn. „Utwardzenie alei ogrodowej” na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Szarotka” przy ulicy Mikulczyckiej w Zabrzu, Zarząd ROD zwraca się z prośbą o przedstawienie szczegółowej oferty cenowej
Data dodania: 10.09.22 Wizyt: 81
ROD Malina - Ogrodzenie zewnętrzne.
Zarząd ROD „Malina” w Zabrzu zwraca się z prośbą o przedstawienie szczegółowej oferty cenowej na BUDOWĘ OGRODZENIA ZEWNĘTRZNEGO na terenie naszego ogrodu w rejonie ulicy Rogoźnickiej w Zabrzu.
Data dodania: 02.06.22 Wizyt: 93
ROD Mostostal - Utwardzeniu alei głównej
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na „Utwardzeniu alei głównej” na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Mostostal” w Zabrzu”, Zarząd ogrodu ogłasza przetarg na realizację ww. robót na terenie ROD”.

Przedmiot zamówienia:
Celem zamówienia jest wykonanie utwardzenia alei głównej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Mostostal” w Zabrzu przy rozmiarze prac na ok. 900 m2

Osoba udzielająca informacji na temat zadania oraz lokalizacji na terenie ogrodu:
Daniel Salwierak nr tel. 720 636 946
Data dodania: 26.05.22 Wizyt: 95
ROD Zacisze - Utwardzenie alei ogrodowych
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na „Utwardzenie alei ogrodowych” na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Zacisze” w Zabrzu, Zarząd ogrodu ogłasza przetarg na realizację ww. robót wykonawczych na terenie ROD”.

Celem zamówienia jest wykonanie modernizacji i odnowy alei ogrodowej przy głównej bramie i świetlicy na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Zacisze” w Zabrzu przy rozmiarze prac na ok. 240 m2 kostki brukowej razem z odwodnieniem i krawężnikami.

Termin zgłaszania ofert przetargowych do dnia 28.05.2022 r.
Osoba udzielająca informacji na temat zadania oraz lokalizacji na terenie ogrodu:
Ireneusz Kędzierski nr tel. 515 250 386
Data dodania: 22.05.22 Wizyt: 141
ROD 1000-lecie - remont dachu budynku świetlicy
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na „remont dachu budynku świetlicy na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „1000-lecie” w Zabrzu”, Zarząd ogrodu ogłasza przetarg na realizację ww. robót wykonawczych na terenie ROD.
Data dodania: 18.05.22 Wizyt: 91
ROD Nasza Palma - odwodnienia i drenażu działek oraz naprawa nawierzchni alei
Zarząd ROD Nasza Palma rozpisuje przetarg na realizacje zadania budowlanego polegającego na wykonanie odwodnienia i drenażu działek oraz naprawa nawierzchni alei na terenie ROD Nasza Palma w Zabrzu
• Przedmiot zamówienia
Przedmiotem przetargu jest wykonanie odwodnienia i drenażu działek oraz naprawa nawierzchni alei w miejscach najbardziej zalewanych w czasie opadów deszczu w ROD Nasza Palma w Zabrzu zgodnie z projektem w zakresie określonym w treści ogłoszenia.
Data dodania: 13.05.22 Wizyt: 127
ROD Przyszłość - Modernizacja i odnowa alei ogrodowych
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na „Modernizacja i odnowa alei ogrodowych (al. Zielona i al. Lipowa) na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Przyszłość” w Zabrzu”, Zarząd ogrodu ogłasza przetarg na realizację ww. robót wykonawczych na terenie ROD”.
Data dodania: 06.05.22 Wizyt: 123
ROD Nasza Palma - ZMIANA SPOSOBU OGRZEWANIA DOMU DZIAŁKOWCA
W związku z zamiarem wymiany pieca węglowego na system ekologicznego ogrzewania poprzez pompę ciepła oraz
klimatyzatory ROD Nasza Palma ogłasza przetarg ofertowy na wykonanie tego zadania.
Data dodania: 16.04.22 Wizyt: 106
ROD Szarotka - budowa ogrodzenia zewnętrznego betonowego
W związku z zamiarem realizacji zadania budowlanego polegającego na budowie ogrodzenia zewnętrznego, Rodzinny Ogród Działkowy „Szarotka” w Zabrzu ogłasza konkurs ofert na realizację robót wykonawczych związanych z budową ogrodzenia na terenie naszego ogrodu w rejonie ulicy Mikulczyckiej.
Przedmiotem konkursu ofert jest wykonanie robót polegających na budowie kompletnego ogrodzenia zewnętrznego betonowego w ROD „Szarotka” w Zabrzu zgodnie z zakresem obejmującym wykonanie ogrodzenia na długości do 230 mb, furtki oraz bramy przesuwnej z napędem.
Data dodania: 13.04.22 Wizyt: 112