MPSZOK 2023

MPSZOK

Stanowiska Delegatury Zabrze i Ogrodów

Stanowiska Delegatury Zabrze i Ogrodów z Zabrza

Galeria Losowe

Stanowisko Delegatury - Prawo Budowlane

Stanowisko Delegatury - Prawo Budowlane

Porady

Informator działkowca

Przetargi 2023

Przetargi

Informator

Informator działkowca

Mój Ogródek

Informator działkowca

ROD Górnik sprzątanie świataDrukuj

 • 03 06 2019
 • 515 czytań

ROD Górnik sprzątanie świata.

Zgodnie z uchwałą Zarządu ROD Górnik dn 1.06 -  2.06.2019 przeprowadzał akcje 'Czyszczenie świata' mająca na celu poprawienie wizerunku otoczenia w okolicy parcelu przy przy ul. Kopalnianej. Ochotnicy przychodzili z własnym sprzętem, grabiami oraz chęciami do pracy. 

Na świeżo wyczyszczonym placu przed ROD Górnik odbył się grill a zmęczeni pracą działkowcy zostali poczęstowani zimnymi napojami oraz kiełbaską.

Galeria

ROD Zacisze Dzień Dziecka po ŚląskuDrukuj

 • 03 06 2019
 • 403 czytań

Dzień Dziecka po Śląsku.

Zarząd ROD Zacisze w Zabrzu zorganizował na terenie działek Dzień dziecka po Śląsku.

Podziękowanie dla Rady Dzielnicy Helenka, która wspomogła finansowo festyn dla dzieci jak również dla Straży miejskiej z Zabrza za uczestnictwo i znakowanie rowerów.

Dla dzieci przygotowano wiele konkursów i zabaw z cennymi nagrodami, rozdano okolicznościowe dyplomy. Dla wszystkich dzieci nie zabrakło słodyczy. Dzieci mogły skorzystać z darmowej przejażdżki końmi, które użyczył Klub Jeździecki Maciejówka MOSiR Zabrze. Do kupienia była wata cukrowa i balony. Darmowy pokaz robienia zwierząt z balonów. Darmowe malowanie twarzy i foto budka.

Zarząd ROD Zacisze dziękuje wszystkim działkowcom za aktywne uczestnictwo w festynie z okazji Dnia Dziecka.

Galeria

Dzień Dziecka ROD GórnikDrukuj

 • 03 06 2019
 • 442 czytań

Dnia 1.06 od godziny 13:00 ROD Górnik świętował dzień dziecka. Zarząd ROD przygotował konkursy, zabawy dla dzieci oraz skromny upominek dla pociech i rodziców. Przybyło ok 40 dzieci naszych działkowiczów, przybywali z rodzicami oraz dziadkami. Impreza trwała do 18:00. 

Dzieci zabawiał duet animatorów, atrakcjami były tańce z 'Minionkiem', malowanie twarzy, robienie baniek mydlanych oraz konkursy z nagrodami.

 Galeria

ROD Zacisze i Dzień Dziecka z Klubem Jeździeckim Maciejówka MOSiR ZabrzeDrukuj

 • 02 06 2019
 • 463 czytań

Dzień Dziecka z Klubem Jeździeckim Maciejówka MOSiR Zabrze.

Zarząd ROD Zacisze wspomógł w przygotowaniu dnia dziecka w Klubie Jeździeckim Maciejówka MOSiR Zabrze. Główną atrakcją były zawody kucykowe dla dzieci jak i dorosłych nie zabrakło darmowych przejazdów bryczką i na koniach. Dla dzieci zorganizowano dużo zabaw i atrakcji m.in. dmuchańce, szkoła klaunów oczywiście nie zabrakło słodyczy.

Galeria1 i Gareria2

Szkolenie skarbników 30.05.2019Drukuj

 • 01 06 2019
 • 520 czytań

 

Naradę otworzył Kierownik Delegatury PZD Pan Leszek Bucki, który przywitał wszystkich zebranych prezesów oraz skarbników ROD. W spotkaniu wzięła udział także Księgowa OFK Pani Teresa Dziemba.

Kierownik poinformował wszystkich zebranych o terminie organizacji Rejonowej Konferencji Przedzjazdowej, która odbędzie się 15.06.2019 r. o godz. 10.00 w Zabrzu. Stosowne zaproszenia zostały wysłane pocztą.

Zostały złożone do Okręgu Śląskiego wnioski inwestycyjne przez ogrody. Poprawność ...

Szkolenie nowych działkowców 05.2019Drukuj

 • 29 05 2019
 • 407 czytań

 

W dniu 28.05.2019r w Delegaturze Rejonowej PZD w Zabrzu odbyło się piąte w tym roku szkolenie dla 30 nowych działkowców. Wykład multimedialny prowadziła Pani mgr Marta Pawłowska. Tematem szkolenia było; Nowy Statut PZD, Znowelizowany Regulamin ROD obowiązujący od stycznia 2019, Ustawa o PZD z 13 grudnia 2013r oraz inne przepisy oraz Uchwały struktur PZD dotyczące poszczególnych przepisów. Podczas szkolenia jak i po szkoleniu Pani mgr Marta Pawłowska odpowiadała na pytania i wyjaśniał na bieżąco przepisy PZD. Każdy nowy działkowiec dostał znowelizowany regulamin ROD.

90 lecie dzielnicy HelenkaDrukuj

 • 28 05 2019
 • 407 czytań

W dniach 25-26 maja odbyły się obchody 90-Lecia dzielnicy Helenka. Z okazji okrągłej rocznicy ogrody ROD Tulipan i ROD Zacisze aktywnie wsparli festyn organizowany przez Urząd miasta Zabrze i Radę dzielnicy Helenka. W wydarzeniu udział wzięli m.in.: radna Sejmiku Województwa Śląskiego Alina Nowak, prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik oraz zastępca prezydenta Krzysztof Lewandowski. Dla dzieci przygotowano konkursy z nagrodami, dużo atrakcji jak dmuchańce i wiele niespodzianek. Oprawę muzyczną zapewnił zespół AN DREO e KARINA oraz Kabaret OT.TO. Następnego dnia w Kościele Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła w Zabrzu odprawiono mszę świętą w intencji Dzielnicy i jej mieszkańców. A na wieczór w kościele odbył się koncert zespołu Universe.

Galeria

386,291 unikalne wizyty