• 20 09 2018

Za nami XXIII edycja konkursu „Zielone Zabrze”.  Finał odbyło się 18 września 2018 tradycyjnie w Restauracji „Pod Kasztanami” w Zabrzu. Uczestnicy konkursu startować mogli w niżej wymienionych kategoriach: najpiękniejszy balkon, ogród przydomowy, zieleniec na osiedlu mieszkaniowym, zieleniec przed zakładem pracy, ogródek działkowy i dla zarządów Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Dziękuję wszystkim osobom, które na co dzień, w wolnych chwilach dbają o swoje ogrody i balkony, upiększając nie tylko swoją najbliższą przestrzeń, ale przede wszystkim nasze piękne Zabrze - gratulowała uczestnikom konkursu Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza. - Tym bardziej cieszymy się, że już niedługo takich miejsc w Zabrzu będzie jeszcze więcej, bo wspólnie staramy się, by niedługo na Zaborzu powstało kolejnych sto ogródków działkowych.

Prezes Okręgu Śląskiego PZD w Katowicach Józef Noski i Kierownik Delegatury Zabrzeańskej Leszek Bucki złożyli podziękowania za wsparcie ogrodów działkowych i wręczyli kwiaty prezydent Zabrza.

Delegatura  Zabrze gratuluje i życzy wszystkim prezesom i działkowcom jak najwięcej wyróżnień i radości z uprawiania ogródka działkowego.

Galeria

Zdjęcia Paweł Franzke, Ireneusz Kędzierski